New Standard Tutucu Sistemi

Hidrolik veya servo olan tüm abkant makinelerine uyumlu; otomatik veya manuel çalışan sabitleme seçenekleri ile üst ve alt tutucu sistemleri sunan Wila; 85 yılı aşkın bir süredir profesyonel abkant kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Tercihinize göre; isterseniz makinede koç üzerine montajı yapılabilen; istenirse retrofit sistem ile mevcut tutucularınıza sabitlenebilen sistemlerdir.

Otomatik üst tutucu sistemlerde; hidrolik tutucu sayesinde tek tuş ile bütün üst kalıplar sabitlenerek hizalanmış olur ve kullanıma hazır hale gelir. Gerektiğinde saniyeler içerisinde yeni kalıplama yaparak makinenizi en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Sizler için hız, büküm kalitesi ve hassasiyeti önemli ise; abkant makinelerinize uyumlu “New Standard” üst ve alt tutucu sistemleri hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

New Standard Bombeleme Sistemi

Hidrolik abkant pres makinelerinin alt tutucu kısmında kullanılan bombeleme sistemi, yapılan bükümün kalitesi açısından büyük önem taşımaktadır. Wila alt tutucu bombeleme sistemleri:

  • Sondan motorlu otomatik bombeleme,
  • Sondan krank yardımı ile manuel bombeleme,
  • Önden alyan ile bombeleme,
  • Sondan hidrolik bombeleme (Sadece ağır iş makinelerinde)

Makinenize uygun otomatik veya manuel tutucu sistem seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.