Trumpf Tarzı Takımlama

Piyasada kullanılan farklı Trumpfpanç makineleri için standart takım ve çoklu takım (multitool) ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Trumpf tarzı takım çeliklerimiz standart olarak M4 takım çeliğinden üretilmektedir. M4 takım çeliği; üretim aşamasında 2 defa ısıl işlemden geçirilmektedir. Buradaki amaç; karbür dağılımını homojen tutarak, malzemenin aşınma direncini her noktada arttırmaktadır.

MateQuicklock sistem sayesinde, ayar halkası üzerinde zımba açısını ayarlamanıza ve bu zaman kaybından kurtulduğunuz için her zımbaya ait ayar halkası almanıza gerek yoktur. Zımbalarınız üretim aşamasında sizin istediğiniz nokta, 0 noktası referans alınarak üretilir. Pim sistemi sayesinde zımbanızı kolayca ayar halkasına sabitleyebilirsiniz. MateQuicklock sistem sayesinde Size 1 ve Size 2 zımbalar için ayrı ayrı ayar halkası almanıza gerek yoktur. Quicklock ayar halkaları kendi sistemi içerisinde Size 1 ve Size 2 zımbalarla, orijinal sistemde Size 2 zımbalarla uyumludur.

Form takımlarında oluşturulan proje sonrasında üretimden sonra, form takımına ait parametreler, takım gelmeden önce mail yolu ile tarafınıza iletilmektedir. Böylece form takımı gelmeden önce makinenizi hazır duruma getirebilirsiniz. Mevcut sisteminize uygun parçalar ve takım tutucu kasetler hakkında detaylı bilgi için bizi arayın.

Next™ Tutucu Ve Zımba Sistemleri
Next™ Tutucu Ve Zımba Sistemleri
Longlife™ İnsert Tipi Zımbalar
Longlife™ İnsert Tipi Zımbalar
Quicklock™ Sistem ve Üretan Sıyırıcı Seçenekleri
Quicklock™ Sistem ve Üretan Sıyırıcı Seçenekleri