Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz;

30 yılı aşkın bir süredir sac işleme konusunda yaptığımız çalışmaları, 2011 yılında kurduğumuz Sentor Makina ile profesyonel olarak sürdürmeye başladık. Çok çeşitli çalışmalar için kullanılan sac işleme makinelerinde, bugüne kadar yaşadığımız tecrübelere dayanarak, her marka ve modelde yüksek performans gösterebilecek, sizlere sadece ürün değil çözüm de sunabilecek, kendi alanlarında uzman, kaliteli ve güvenilir markalar ile anlaşarak Türkiye içindeki satış ağımızı oluşturduk.Panç makineleriniz için Mate (Amerika), abkant makineleriniz için Wila (Hollanda) ve UKB (Almanya), karbon lazer kesim makineleriniz için OphirOptics ve lazer kaynak makineleriniz için Thyssen menşeili lazer kaynak telleri ithalatı ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz.

Üretici firmalar ile yaptığımız toplantılar, aldığımız eğitimler ve siz değerli müşterilerimizden öğrendiklerimiz sayesinde oluşan uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Dürüst, kaliteli ve güvenilir satış politikamız ile sac işleme alanında sizlerle birlikte birçok başarıya imza atacağımıza eminiz.

Amacımız; siz değerli müşterilerimize sadece satış yapmak değil; geniş bir hacme sahip olan sac işleme endüstrisinde size uygun ekonomik, teknolojik ve pratik çözümler bularak sizlerle birlikte çalışmaktır.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz,

 

Sentor Makina Ailesi

Değerlerimiz

Satış, satınalma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik güvene dayalı iletişimler kurar, verdiğimiz sözü tutarız.

Misyon ve Vizyonumuz

Sektörü takip eden değil, gündem belirleyen tasarım ve uygulamalarla, müşterilerimize ve ülke ekonomisine fayda sağlamak, Uluslararası pazarlarda daha fazla söz sahibi olmak, Proses ve enerji maliyetlerinin düşürülmesini ve üretim artışı sağlamak.

Kalite Politikamız

Sentor Makina’nın kalite politikası “müşteri memnuniyeti” esasına dayanır. Şirketin amacı, uluslararası standartlara, teknik şartlara ve müşterilerin taleplerine uygun ürünler ve projeler sunmaktır.

Distribütörlüklerimiz